ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

برگزاری مجمع عمومی عادی وانتخابات هیات مدیره وبازرس نظام صنفی کشاورزی استان کهگیلویه وبویراحمد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه ۲

مجمع عمومی عادی سالیانه و انتخابات هیأت مدیره و بازرس نظام صنفی کشاورزی استان کهگیلویه وبویراحمد 

 

درنوبت اول در روز یکشنبه مورخ 1393/10/28 باحضور17 نفر از مجموع 20 نفر از اعضای هیأت های مدیره نظام صنفی کشاورزی شهرستان های بویراحمد ،دنا،گچساران وکهگیلویه  و مدیرتعاون روستایی استان ، مسئول حراست سازمان تعاون روستایی استان وکارشناسان امورتشکلها تعاون روستایی استان در سالن جلسات سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد.

در ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز و سپس مهندس شجاعی مشاور عالی سازمان تعاون روستایی استان ضمن خیر مقدم به حاضرین به تشریح دستاورد های و موانع و چالش های پیش روی نظام صنفی در طول شش ساله تشکیل نظام صنفی در بخش کشاورزی و همچنین تذکراتی پیرامون نحوه برگزاری انتخابات نظام صنفی استان پرداخت.

پس از آن با اعلام رسمیت جلسه مجمع عمومی با حضور 17 نفر از واجدین شرایط اعضای هیأت مدیره شهرستانهای استان، هیات رئیسه سنی مجمع تشکیل و آقای محمد کریمی نژاد بعنوان رئیس مجمع و آقایان عادل فرجی و عادل داراب نژادی بعنوان ناظرین مجمع و محمد نجفی بعنوان منشی مجمع مشخص گردید و جلسه بر اساس دستورات مندرج در دعوتنامه ادامه یافت. سپس مهندس مهدی ظفرپور رئیس هیات مدیره نظام صنفی کشاورزی استان گزارش فعالیت های انجام شده در طول سال جاری ارائه نمود. و همچنین گزارشی از هماهنگیهای لازم جهت برگزاری مجمع عمومی استان حضور حاضرین در جلسه ارائه نمود.

در ادامه با درخواست رئیس سنی مجمع داوطلبین عضویت در هیأت مدیره و بازرس نظام استان به مدت دو دقیقه به معرفی خود پرداختند. سپس برگه های رأی که توسط ناظرین دولتی و امضای یکی از اعضای هیأت رئیسه امضا و ممهور به مهر نظام صنفی شده بود بر اساس لیست اعضای حاضر در جلسه با تطبیق کارت شناسایی و اسامی ثبت شده، به اعضای مجمع تحویل شد. با جمع آوری و شمارش برگه های رای و تطبیق آن با تعداد حاضران، نسبت به شمارش آرا اقدام شد که نتیجه به ترتیب آرا کسب شده بدین شرح است:

آقایان سید محمد نیک نژاد و رحمان خیرمند مشترکا با کسب 17 رای نفرات اول و دوم، حسین باقرفرد و هوشمند جانی پور با کسب 16 رای نفر سوم و چهارم، مهدی ظفرپور با کسب 14 رای نفر پنجم به عنوان اعضاء اصلی هیات مدیره نظام صنفی کشاورزی به مدت 3 سال انتخاب شدند. همچنین آقای حاجتی حق نگهدار با کسب 4 رای به عنوان علی البدل اول و سید بهادرحسینی با کسب 4 رای بعنوان علی البدل دوم انتخاب شدند.

همچنین آقای فرشاد حافظی با کسب 11 رای بعنوان بازرس اصلی و آقای محسن نجاتی با کسب 6 رای بعنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

گفتنی است افراد منتخب اصلی هیات مدیره به ترتیب از شهرستان های بویراحمد، دنا، کهگیلویه وگچساران و علی البدل از شهرستان های کهگیلویه و گچساران بودند.

منبع :پایگاه اطلاع رسانی نظام صنفی کشاورزی شهرستان بویراحمد

بازدید 1297 بار
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 بهمن 1393 ساعت 10:35
نظام صنفی کشاورزی دنا

سرپرست گروه فنی.

وبگاه: www.joomi.ir/
طراحی سایت
چهارشنبه 2 خرداد 1397.
تاریخ شمسی :
May 23 2018.
تاریخ میلادی :

تصاویر تصادفی

shutterstock_133083617.jpg

حاضرین در سایت

ما 18 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم