ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

دومین جلسه ساخت نرم افزار جامع مدیریتی در اصفهان برگزار گردید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه ۳

دومین جلسه ساخت نرم افزار جامع مدیریتی با موضوع ساخت نرم افزار در ساعت ۸:۳۰ روز چهارشنبه مورخه ۹۳/۱۱/۸ در محل سالن جلسات سازمان تعاون روستایی استان اصفهان به دعوت نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، مهندس طباطبایی نائب رئیس نظام صنفی کشاورزی کشور ضمن عرض خوش آمدگویی به حاضرین از اقدامات صورت گرفته قبلی و برگزاری جلسات گذشته مطالبی ایراد فرمودند.

در ادامه مهندس رهنمایی رئیس سازمان نظام صنفی کشاورزی کشور بعد از عرض خیر مقدم به حاضرین از شروع گردآوری اطلاعات جامع و کامل از بخش کشاورزی جهت مدیریت هرچه بیشتر و دقیقتر کشاورزی خبر داد و آینده نگری در ساخت نرم افزار را امری اجتناب ناپذیر بر شمرد.

سپس مهندس یزدانی معاونت اداری مالی سازمان تعاون روستایی استان اصفهان معرفی مختصری از تشکل های بخش کشاورزی استان اصفهان ارائه داد و از ۷۰ هزار نفر عضو نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی استان خبر داد و بر لزوم حضور پررنگ حمایت از حقوق تولید کنندگان و منافع اجتماعی و اقتصادی آنان اشاره کرد.

مهندس سید حسین موسوی نژاد دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی که مأموریت گردآوری اطلاعات و ساخت نرم افزار جامع مدیریتی را بر عهده دارد از اقدامات صورت گرفته از جلسه گذشته توضیحاتی را بیان نمود و دقت نظر در مورد تهیه نرم افزار مالی را مهم برشمرد و در ادامه گفت: نرم افزار سیترا که توسط تعاون روستایی جهت ثبت عملیات مالی به نظام صنفی معرفی شده نرم افزار ضعیفی نیست و در حقیقت برای تشکلهایی همچون تعاون های روستایی و کشاورزی تهیه شده و نظام صنفی کشاورزی امروز نیاز به ساخت نرم افزار تخصصی دارد.

وی از حاضرین در جلسه خواست که نیازهایی که بر اساس تجربیات گذشته برای ساخت نرم افزار دارند را به صورت مکتوب اعلام نمایند.

در ادامه نمایندگان نظام های صنفی کشاورزی استان های اصفهان، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل ، خراسان رضوی، قم و فارس نظرات خود را ارائه دادند و مصوبات زیر به تصویب رسید.

۱-      نظام کشور نسبت به مکاتبه با کلیه استانها جهت گردآوری و جمع بندی فرم های مالی مورد استفاده در استانها اقدام و به نظام استان خراسان رضوی ارسال شود.

۲-      نظام کشور از کلیه استان ها انتظاراتشان را از نرم افزار مالی و آسیب شناسی نرم افزار سیترا دریافت و جهت انجام جمع بندی به نظام استان خراسان رضوی ارسال نماید.

۳-      با حضور آقایان هرمزی، گل محمدی، منصوری، موسوی نژاد، سعیدی و طباطبایی جلسه تخصصی با شرکت مشاور حداکثر تا پایان بهمن ماه برگزار شود.

۴-      نظام کشور نسبت به تدوین جزوه آموزشی آشنایی با مسائل حسابداری و امور مالی نظام های صنفی کشاورزی اقدام و به همراه فرم های یکسان برای کلیه استانها ارسال کند.

منبع : نظام صنفی کارهای کشاورزی خراسان رضوی 

 

 

بازدید 1247 بار
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 15 بهمن 1393 ساعت 14:01
نظام صنفی کشاورزی دنا

سرپرست گروه فنی.

وبگاه: www.joomi.ir/
طراحی سایت
چهارشنبه 2 خرداد 1397.
تاریخ شمسی :
May 23 2018.
تاریخ میلادی :

تصاویر تصادفی

shutterstock_110145431.jpg

حاضرین در سایت

ما 35 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم