ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

تاكید مدیرعامل سازمان مركزی تعاون روستایی بر حضور و فعال شدن اتحادیه ها و نظام های صنفی كشاورزی در بحث خرید و ذخیره سازی سیب درختی از باغداران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه 7

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مركزی تعاون روستایی ایران در نشست با نمایندگان 13 نظام صنفی كشاورزی عضو کمیته تخصصی محصولات سردسیری بر ضرورت حضور و فعال شدن اتحادیه ها و نظام های صنفی كشاورزی در بحث خرید و ذخیره سازی سیب درختی از باغداران و هماهنگی های مربوط تاكید كرد و افزود: شرایط لازم جهت حضور تشكل ها كاملا مهیا است و باید استفاده لازم در سریع ترین زمان ممكن انجام پذیرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظام صنفی كشاورزی، مهندس حسین صفایی اظهار داشت: اتحادیه های مرتبط باید نسبت به خرید و ذخیره سازی سیب درختی اقدام  كنند و سازمان مركزی تعاون روستایی ایران نیز وظایف حاكمیتی و هدایتی شبكه را عهده دار است.

وی افزود: در این روند اتحادیه ها بر حسب وظایف خود نسبت به خرید سیب درختی با همکاری و هماهنگی معاونت بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی و نظام های صنفی كشاورزی به موجب وظایف و ماموریتهای مندرج در قانون تمرکز و آیین نامه اجرایی آن باید اقدام  نمایند.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مركزی تعاون روستایی ایران تصریح كرد: نظام صنفی كشاورزی باید صدای رسای بخش كشاورزی باشد و این صدا را در همان زمانی كه مساله و  چالش مطرح است باید به گوش جامعه و مسئولان رسانده شود و راهكارها و اقدامات مربوط را نیز ارائه دهد.

عضو هیات مدیره سازمان مركزی تعاون روستایی ایران نیز در این جلسه گفت: هم اكنون در شرایطی قرار گرفته ایم كه از فعالیت های در جهت تحقق هدف عبور نموده و می باید بر فعالیت های هدف در ارتباط با موضوع جمع آوری سیب درختی از باغداران و ایجاد فرصتی برای درگیر شدن شبكه ها در جهت حمایت از قشر كشاورز متمركز باشیم.

مهندس سیدمهدی كلاته رحمانی افزود: برای انبار سیب درختی در هر استان می باید هر چه سریع تر با بورس توافق لازم انجام پذیرد. در روند مورد نظر، صاحب سردخانه به نوعی انبار دار بورس محسوب شده و استانداردهای محصول به او اعلام می گردد و او بر آن مبنا سیب را تحویل خواهد گرفت.

نشست کمیته تخصصی محصولات سردسیری (سیب درختی) نظام صنفی کشاورزی با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، عضو هیات مدیره سازمان مركزی تعاون روستایی ایران، مدیركل دفتر امور تشكل های كشاورزی و نمایندگان 13 نظام صنفی كشاورزی استانی با دستور نحوه خرید توافقی و ذخیره سازی سیب درختی از باغداران، در روز دوشنبه20 مهر ماه جاری در محل سالن جلسات سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران برگزار شد.

 منبع : پایگاه اطلاع رسانی نظام صنفی کشاورزی 

 

 

بازدید 987 بار
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 23 مهر 1394 ساعت 11:20
نظام صنفی کشاورزی دنا

سرپرست گروه فنی.

وبگاه: www.joomi.ir/
طراحی سایت
چهارشنبه 2 خرداد 1397.
تاریخ شمسی :
May 23 2018.
تاریخ میلادی :

تصاویر تصادفی

shutterstock_113786020.jpg

حاضرین در سایت

ما 74 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم