ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

نخستین جلسه دور جدید شورای مركزی نظام صنفی كشاورزی كشور برگزار شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه 7

سیزدهمین جلسه شورای مركزی نظام صنفی كشاورزی كشور و نخستین جلسه این شورا در دور جدید،  روز دوشنبه 11 آبان ماه 94 با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مركزی تعاون روستایی ایران، رئیس نظام صنفی كشاورزی كشور، نمایندگان وزارت جهاد كشاورزی، سازمان نظام مهندسی كشاورزی و منابع طبیعی كشور و روسای هیات مدیره نظام صنفی استان های كشور در سالن جلسات سازمان مركزی تعاون روستایی ایران برگزار شد.

 

لزوم گسترش دامنه فعالیت ها و كاركردهای نظام صنفی كشاورزی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظام صنفی كشاورزی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مركزی تعاون روستایی ایران در این جلسه گفت: نه تنها مجموعه تعاون روستایی كه جهاد كشاورزی باید جدی تر در كنار نظام صنفی كشاورزی قرار گیرد تا این ساختار مردمی به درستی مستقر شده و بر مبنای اساس خوب و مستحكمی شكل بگیرد.

مهندس حسین صفایی با اشاره به اصلاح آیین نامه اجرایی نظام صنفی كشاورزی افزود: از آنجا كه مسائل حوزه های مختلف بخش كشاورزی با هم متفاوت است در این اصلاحیه اصرار بر آن شده است كه نظام صنفی به طور تخصصی تر وارد عمل شده و مسائل بخش كشاورزی را پیگیری كند. در هر شهرستان، ‌زیر مجموعه اتاق اصناف كشاورزی شهرستان تا 7 اتحادیه در 7 رشته تخصصی خواهیم داشت و این امر فرصت مغتنمی است برای این كه نظام صنفی كشاورزی، دامنه كاركردها و فعالیت هایش را گسترش دهد.

زمان كلی گویی به سر آمده است

وی ضمن تاكید بر برنامه ریزی نظام صنفی كشاورزی برای حضور و دفاع از حقوق كشاورزان در بحث های بسیار مهمی همچون آب كشاورزی اظهار داشت: زمان كلی گویی به سر آمده است و نظام صنفی باید در محافل مختلف، بحث های خود را كاملا حرفه ای، تخصصی و فنی ارائه كند.

بخشنامه ای برای آینده: عضویت اعضای تعاونی ها در نظام صنفی كشاورزی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مركزی تعاون روستایی ایران تصرح كرد: با مهیا شدن شرایط، سازمان مركزی در آینده بخشنامه ای صادر خواهد كرد كه به موجب آن اعضای تعاونی های تحت پوشش سازمان تعاون روستایی ملزم به داشتن پروانه فعالیت نظام صنفی كشاورزی باشند.

انگیزه و دغدغه نمایندگان كشاورزان كشور برای توسعه كشاورزی

رئیس نظام صنفی كشاورزی كشور نیز در این جلسه گفت: در دور دوم شورای مركزی با بهره مندی از تجارب به دست آمده طی سه سال و نیم گذشته، شناسایی نقاط قوت و ضعف و به همت انگیزه و دغدغه ای كه در نزد روسای هیات مدیره نظام های صنفی به عنوان نمایندگان كشاورزان كشور موجود است، تلاش كنیم تا قدم های مثبتی در بحث توسعه بخش كشاورزی، افزایش بهره وری، پیگیری مطالبات و دفاع منطقی و معقول از موكلان خودمان داشته باشیم و در تداوم هموار ساختن مسیر قبل، به نتایج مثبتی برسیم.

پیشنهاد برای چارت سازمانی

مهندس محمد شفیع ملك زاده ضمن تشریح چارت سازمانی پیشنهادی نظام صنفی كشاورزی كشور از روسای هیات مدیره نظام های صنفی استان ها خواست تا در تعاملات خود، ظرف مدت دو هفته آینده نسبت به ارائه نظرات و پیشنهادها در باره معاونت ها، كارگروه ها، شرح وظایف آنها و همچنین ارسال مشخصات و رزومه كاری افراد برای عضویت در كمیته ها اقدام نمایند.

وی در ادامه تصریح كرد: اعضای كارگروه ها و كمیته ها فقط منحصر به اعضای شورای مركزی نظام صنفی كشاورزی كشور نیست و هیات مدیره استان و شهرستان و حتی یك كشاورز عضو دارای پروانه فعالیت نظام صنفی نیز می تواند در این بخش ها حضور داشته باشد.

 

 

منبع : پایگاه اطلاع رسانی نظام صنفی کشاورزی 

 

 

 

بازدید 920 بار
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 13 آبان 1394 ساعت 10:15
نظام صنفی کشاورزی دنا

سرپرست گروه فنی.

وبگاه: www.joomi.ir/
طراحی سایت
چهارشنبه 2 خرداد 1397.
تاریخ شمسی :
May 23 2018.
تاریخ میلادی :

تصاویر تصادفی

shutterstock_150166349.jpg

حاضرین در سایت

ما 64 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم