ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

كتابهای شناسنامه نظام صنفی كشاورزی و مبانی برنامه ریزی استراتژیك دفتر امور تشكلهای كشاورزی منتشر شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه 8

كتاب های "شناسنامه نظام صنفی كشاورزی" و "مبانی برنامه ریزی استراتژیك (برنامه ریزی راهبردی دفتر امور تشكل های كشاورزی)" به تازگی و به تعداد  محدود از سوی دفتر امور تشكل های كشاورزی سازمان مركزی تعاون روستایی ایران انتشار یافته است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظام صنفی كشاورزی، كتاب "شناسنامه نظام صنفی كشاورزی" مجموعه مستندسازی شامل مشخصات حقیقی و حقوقی اعضای اصلی اولین هیات مدیره نظام صنفی كشاورزی شهرستان ها، دبیران اجرایی و بازرسان نظام صنفی كشاورزی شهرستان ها و نیز مشخصات عمومی (تاریخ صدور پروانه تاسیس، شماره پروانه تاسیس، كد شناسایی پروانه تاسیس، شناسه ملی و تاریخ برگزاری انتخابات)، نشانی و تلفن تماس این نظام ها است.

وظیفه گردآوری و تنظیم اطلاعات این مجموعه 496 صفحه ای بر عهده خانم شابلوپور و با همكاری آقای صادق توكلی كورایم بوده است. مدیر و مشاوران طرح این مجموعه دكتر عبدالرضا مسلمی، مرتضی ادیب و مسعود عدل طلب هستند.

این مجموعه حاصل پیگیری های مستمر در اخذ گزارش ، مكاتبات و تماس های متعدد تلفنی جهت گردآوری اطلاعات و مشخصات اولین هیات مدیره نظام صنفی كشاورزی شهرستان ها بوده است. گفتنی است مستند سازی فعالیت های نظام صنفی و مشخصات اعضای هئیت مدیره نظام صنفی شهرستان ها از سال 1389 همزمان با برگزاری انتخابات هیات مدیره نظام صنفی كشاورزی آغاز شده است.

عنوان دیگر مجموعه تازه انتشار یافته از سوی دفتر امور تشكل های كشاورزی، "مبانی برنامه ریزی استراتژیك (برنامه ریزی راهبردی دفتر امور تشكل های كشاورزی) " است كه در سه فصل و 217 صفحه ارائه شده است.

مسئولیت تهیه و تنظیم كتاب "مبانی برنامه ریزی استراتژیك" بر عهده مسعود عدل طلب و مشاورین طرح این مجموعه دكتر حسین علوی راد و دكتر عبدالرضا مسلمی بوده اند. این مجموعه حاصل پژوهش اعضای كارگروه تدوین استراتژی دفتر امور تشكل های كشاورزی است كه اعضای آن را ادیب، حسینی، كرمی مقدم، شفیعی، توكلی، بهشتی و احلام شابلوپور تشكیل می دهند.

در پیشگفتار این كتاب می خوانیم: برنامه ریزی استراتژیك مجموعه ای از تئوری ها و چهارچوب هایی است كه به همراه ابزارها و تكنیك های تكمیلی برای كمك به مدیران برای تفكر، برنامه ریزی و اقدام استراتژیك طراحی شده است. استراتژی الگوی پاسخ های سازمان به محیط خود در طول زمان است.

دفتر امور تشكل های كشاورزی با توجه به ضرورت تدوین،‌ اجرا و ارزیابی برنامه استراتژیك برای فعالیت های خود با تشكیل كارگروهی ویژه و با تجزیه و تحلیل اهداف، وظایف و كاركردهای دفتر، بررسی نقاط قوت و ضعف و فرصت ها و تهدیدها بر اساس الگوها و چهارچوب های علمی و استاندارد به تدوین برنامه استراتژیك اقدام نموده است.

 

منبع : پایگاه اطلاع رسانی نظام صنفی کشاورزی 

 

بازدید 835 بار
آخرین ویرایش در شنبه, 30 آبان 1394 ساعت 11:26
نظام صنفی کشاورزی دنا

سرپرست گروه فنی.

وبگاه: www.joomi.ir/
طراحی سایت
چهارشنبه 2 خرداد 1397.
تاریخ شمسی :
May 23 2018.
تاریخ میلادی :

تصاویر تصادفی

shutterstock_87855436.jpg

حاضرین در سایت

ما 75 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم