ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

رئیس نظام صنفی کشاورزی كشور : قبل از هر چیز باید قوانین و مقررات را رعایت نماییم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه 9

رئیس نظام صنفی کشاورزی كشور در دومین جلسه شورای راهبردی نظام صنفی كشاورزی استان سمنان با تشریح ضرورت های شكل گیری نظام صنفی به عنوان نیاز دیرین برای بخش کشاورزی و فراگیرترین تشكل بخش كشاورزی گفت: نظام صنفی به عنوان نماینده کشاورزان و بهره برداران برای پیگیری مسائل و مشکلات می باید در مسیر توانمند سازی حركت نموده و به اساسنامه ودستورالعمل های مربوط پایبند بوده و از طرفی نیز باید كشاورزان را نسبت به حقوق اجتماعی آنها آگاه نماید.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظام صنفی كشاورزی، مهندس ملک زاده افزود: با همفكری و مشورت و بهره مندی از تجربیات مفید باید در جهت حل مسائل و مشكلات كشاورزان گام برداریم و پیگیر آن باشیم. چرا كه كشاورزان به نظام صنفی اعتماد كرده اند كه نماینده آنها بوده و باید به حل مسائل آنان كمك نماییم.

وی تصریح كرد: در كار صنفی برای كشاورزان قبل از هر چیز باید قبول كنیم كه قانون و مقررات را رعایت نماییم و در ارتباط با مشكلات می باید مسائل و مشكلات در ابتدا در سطح شهرستان و استان پیگیری شود و چنانچه مرتفع نگردید از طریق ساختار كشوری مورد پیگیری قرار گیرد.

همچنین رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در این جلسه بر تعامل هر چه بیشتر نظام های صنفی با جهاد كشاورزی و تشكیل جلسات مشترك با مدیران بانك های استان تاكید كرد.

سیدحسن میرعماد افزود: موضوع حمایت از نظام صنفی مسئولیتی است كه پیگیر آن بوده و به مدیران جهاد كشاورزی شهرستان ها نیز این مساله اعلام شده است.

وی همچنین بر ضرورت پیگیری و برگزاری مستمر جلسات نظام صنفی برای پیگیری مسائل و مشکلات كشاورزان و بهره‌برداران تاكید نمود.

مهندس مرتضی معتمد مدیر سازمان تعاون روستایی استان سمنان نیز در این جلسه توصیه های مشتركی برای نظام های صنفی به منظور ارتقای ظرفیت ها و فعالیت های آن بیان داشته و بر مواردی همچون مطالعه قوانین و مقررات نظام صنفی كشاورزی، دبیرخانه منظم، مكاتبات با امضای دبیر و ثبت بایگانی و نگهداری اسناد، برگزاری جلسات هیات مدیره با نظام صنفی شهرستان ها هر 15 روز یكبار، ارسال صورتجلسات به دبیرخانه های شهرستان، ارائه تراز آزمایشی هر شش ماه یكبار، ثبت و بایگانی تمامی فرآیندهای مالی، واریز سهم 20 درصدی توسط نظام های شهرستان ها تاكید كرد.

دومین جلسه شورای راهبردی نظام صنفی كشاورزی استان سمنان روز 23 دی ماه 94 برگزار شد.

 

منبع : پایگاه اطلاع رسانی نظام صنفی کشاورزی 

 

بازدید 829 بار
آخرین ویرایش در سه شنبه, 20 بهمن 1394 ساعت 11:41
نظام صنفی کشاورزی دنا

سرپرست گروه فنی.

وبگاه: www.joomi.ir/
طراحی سایت
چهارشنبه 2 خرداد 1397.
تاریخ شمسی :
May 23 2018.
تاریخ میلادی :

تصاویر تصادفی

shutterstock_87855436.jpg

حاضرین در سایت

ما 70 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم